o wydarzeniu

Ekskluzywne warsztaty sprzedażowe XXI wieku zapewniające elitarną wydajność. Możesz sprzedawać więcej i zarabiać więcej niż wszyscy Twoi rówieśnicy w twojej branży, niszy lub biurze! Nie ma znaczenia, czy jesteś agentem w biurze, czy prowadzisz własną firmę. 

To, czym zamierzamy się z Wami podzielić, może i wielokrotnie podwajało sprzedaż. Poznaj elitarny warsztat sprzedażowy XXI wieku skoncentrowany na podwojeniu Twojej wydajności!

​Szkolenie zostało potwierdzone naukowo i przetestowane w terenie! O tym, jak najlepiej zarabiający zarabiają 10 razy więcej… i jak Ty możesz to zrobić? 

​Podwój swoją sprzedaż i osiągaj to co do tej pory zarezerwowane było dla nielicznych handlowców w sprzedaży! 

POZNAJ KLUCZOWE MODUŁY WYSOKOEFEKTYWNEJ SPRZEDAŻY, ODKRYJ SIEDEM KLUCZOWYCH OBSZARÓW WYNIKÓW:

1

PROSPECTING FUNNEL – Jak zalać swój „lejek sprzedaży” wysoko wykwalifikowanymi potencjalnymi klientami, którzy mogą i będą kupować od Ciebie…

2

RAPPORT BUILDER – jak zbudować głębokie zaufanie u potencjalnych klientów, aby czuli, że „znają, lubią i ufają” w ciągu kilku minut…

3

PROBLEM RADAR – jak dokładnie określić główny problem potencjalnego klienta… i „dopasować” swój produkt lub usługę do jego potrzeb…

4

SALES THEATER – jak zaprezentować swój produkt w sposób, który angażuje, współczuje i zachęca potencjalnego klienta do zakupu (nawet jeśli istnieje tańsza opcja gdzie indziej)!

5

HANDLING OBJECTIONS – Jak pozbyć się wszelkich oporów przed sprzedażą, jakie może mieć potencjalny klient, nawet jeśli masz związane ręce za plecami w sprawie ceny…

6

CLOSING THE SALE – jak zabrać potencjalnego klienta „do domu” bez bycia agresywnym, twardym lub manipulacyjnym… (pozostawiając go szczęśliwym, że mogą powtórzyć z tobą interesy)!

7

REAPEAT BUSINESS – jak sprawić, by klienci się w tobie zakochali i wracali po więcej – raz za razem – jednocześnie polecając wszystkich swoich przyjaciół i współpracowników!

MOŻESZ DOKONAĆ TYCH PROSTYCH KOREKT I PODWOIĆ SWÓJ DOCHÓD! TEN KURS SZKOLENIOWY ODSŁANIA SEKRETY NAJLEPSZYCH GRACZY I DAJE MAPĘ DROGOWĄ DO SUKCESU, KTÓRY MOŻE SKRÓCIĆ KRZYWĄ DOBROBYTU O LATA. 
WYSTARCZY UDOSKONALIĆ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI W 7 KLUCZOWYCH OBSZARACH WYNIKÓW, ABY PODWOIĆ SWOJĄ SPRZEDAŻ! I SPRAWILIŚMY, ŻE JEST TO DLA CIEBIE NIEWIARYGODNIE ŁATWE!

NASI EKSPERCI

Jest obecnie jednym z najlepszych specjalistów w dziedzinie sprzedaży. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował wiele zespołów sprzedażowych, które w efekcie wypracowały wielomilionowe przychody. W pierwszym roku sprzedaży bezpośredniej Michael wykonał ponad 20 tysięcy rozmów telefonicznych. Dzięki tym doświadczeniom Michael uczy jak zmaksymalizować wskaźnik zamknięcia rozmów z 1 na 20 do 1 na 3. W ciągu 12 miesięcy przesunął się na szczyt rankingów w swojej branży, zatrudnił i wyszkolił 3000 sprzedawców.

Michael Tracy jest przedsiębiorcą, trenerem i mówcą. Rozpoczął działalność w obszarach: marketingu, nowych technologii i szkoleń zawodowych. Michael uczył sprawdzonych strategii i technik maksymalizacji potencjału ludzkiego przez ponad 13 lat, najpierw jako kierownik sprzedaży i trener następnie jako właściciel firmy i dyrektor wykonawczy, aktualnie jako Założyciel Sales Journey – firmy rozwijającej edukację. Rekrutował, szkolił, zarządzał i motywował siły sprzedaży, które osiągnęły wielomilionowe wyniki sprzedaży; w tym zespół, który przekroczył pięć tysięcy pracowników w dziale sprzedaży.

Michael to profesjonalny, a jednocześnie dowcipny i kipiący energią mówca. Dzieli się sprawdzonymi w praktyce strategiami i technikami, które jego słuchacze mogą wdrożyć od razu, tak żeby osiągnąć szybko ponadnormatywne rezultaty w sprzedaży. Jest wykwalifikowanym mówcą przekazującym praktyczne pomysły, na bazie swoich osobistych doświadczeń w przyjemnej formie. W swojej karierze Michael ma doświadczenie w następujących obszarach biznesowych: rozwój biznesu, sprzedaż, zarządzanie sprzedażą, profesjonalne prezentacje biznesowe, rozwój produktu, strategie negocjacji, przedsiębiorczość, marketing, utrzymanie klientów, coaching, szkolenia i przywództwo.

Robert Kozak jest byłym Prezesem Zarządu oraz Partnerem w Brian Tracy International w Polsce. Większość życia zawodowego spędził w mediach jako dziennikarz i menedżer. Stworzył i prowadził oddział BBC w Polsce. Był szefem „Wiadomości” i „Teleexpressu” w TVP. Wykłada i prowadzi zajęcia w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi oraz w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Jest certyfikowanym coachem, doradza wysokiej kadrze menedżerskiej w zakresie przywództwa, zarządzania zmianą i tworzenia strategii. Jest współautorem „Biblii Dziennikarstwa” (Wydawnictwo ZNAK). Zasiada w radach nadzorczych kilku firm i prowadzi projekty z zakresu interim management.

 

 

 

 

 

Językoznawca, specjalista w zakresie języka mediów, polityki i reklamy. Dyrektor Instytutu Kultury i Komunikowania w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, dziekan Wydziału Nauk Humanistycznych i Społecznych tejże uczelni. Członek Prezydium Rady Języka Polskiego i Komitetu Językoznawstwa PAN. Prowadzi program „Mówi się” na antenie Telewizji Polonia. Pisuje felietony w „Charakterach” i „Przekroju”. Ma na swoim koncie liczne publikacje, m.in.: „O języku polskiej propagandy politycznej lat siedemdziesiątych” (1987), „Język na sprzedaż” (1996), „Mówi się” (2001).

 

 

 

 

 

 

AGENDA SZKOLENIA

PROPONUJEMY PAŃSTWU DWA WARIANTY UCZESTNICTWA W WARSZTATACH:

PLATINIUM

 • SKRYPT SZKOLENIOWY
 • IMIENNY CERTYFIKAT BRIAN TRACY INTERNATIONAL W WERSJI POLSKIEJ I ANGIELSKIEJ
 • CAŁODZIENNE PRZERWY KAWOWE
 • LANCZ
 • TŁUMACZENIE
 • SESJE ZDJĘCIOWE Z MICHAELEM TRACYM
 • KSIĄŻKA/AUDIOBOOK Z AUTOGRAFEM MICHAELA TRACY
 • NETWORKING VIP

VIP

 • MIEJSCE W SEKTORZE PRZY SCENIE
 • SKRYPT SZKOLENIOWY
 • IMIENNY CERTYFIKAT BRIAN TRACY INTERNATIONAL W WERSJI POLSKIEJ I ANGIELSKIEJ
 • CAŁODZIENNE PRZERWY KAWOWE 
 • LANCZ VIP Z MICHAELEM TRACY 
 • TŁUMACZENIE
 • SESJE ZDJĘCIOWE Z MICHAELEM TRACYM
 • KSIĄŻKA/AUDIOBOOK Z AUTOGRAFEM MICHAELA TRACY
 • NETWORKING VIP
 • KOLACJA Z MICHAELEM TRACY

CENA DO 30.04.2022 r. – 2.490 zł netto

CENA DO 15.05.2022 r. – 2.990 zł netto

CENA DO 31.05.2022 r. – 3.490 zł netto

CENA OD 01.06.2022 r. – 3.990 zł netto

DOSTĘPNYCH TYLKO 30 MIEJSC

CENA DO 30.04.2022 r. – 3.490 zł netto

CENA DO 15.05.2022 r. – 3.990 zł netto

CENA DO 31.05.2022 r. – 4.490 zł netto

CENA OD 01.06.2022 r. – 4.990 zł netto

DOSTĘPNYCH TYLKO 12 MIEJSC

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ?